GENT – Vánoce 2019, otevírací doba

Vážení zákazníci, diamantové nástroje GENT budou mít v období od 24.12.2018 do 1.1.2019 zavřeno. V naléhavých případech nás ale zastihnete na našich telefonech a emailu (jsou uvedené v kontaktech). Po telefonické dohodě jsme schopni expedovat zboží i mezi svátky.

Vážíme si přízně, kterou jste nám v roce 2019 věnovali. Děkujeme všem zákazníkům i prodejcům diamantových nástrojů GENT. Díky nim si naše nástroje nacházejí cestu k širokému okruhu uživatelů v České republice i na Slovensku bezmála 20 let.

Gent diamantové nástroje přejí krásné Vánoce 2019

GENT diamantové nástroje – co přinesl rok 2019

Potom, co jsme v minulém roce sortiment rozšířili o nové diamantové nástroje, jsme na konci letošního společně s německým dodavatelem představili také nové obaly na diamantové kotouče. Ty původní jsme používali téměř bez úprav od roku 2000! Nové kartonové obaly jsou především přehlednější, logičtější i ekologičtější. Věříme, že jsou i hezčí a budou se vám líbit. Samozřejmě to podstatné naleznete beze změn uvnitř – osvědčené diamantové řezací kotouče GENT.

Vždy se snažíme, abyste na stránkách www.gent.cz našli co nejvíce užitečných informací o diamantových nástrojích. K bohatému archivu článků jsme letos přidali jeden o tom, jak vybrat diamantový kotouč na dlažbu a obklady. V dalším zase odpovídáme na dotazy týkající se diamantové korunky do úhlové brusky. V psaní textů pro vás budeme s chutí pokračovat i v nadcházejícím roce.

Také v tomto roce jsme se stali partnerem soutěže Obkladačská naděje, kterou pořádá Cech obkladačů ČR. Naše diamantové nářadí pro obkladače je každým rokem populárnější a to nás samozřejmě těší.

V rámci 2. ročníku prezentace nářadí a nástrojů VercajkFest navštívila na jaře naše diamantová technika Brno. V areálu firmy Admira CZ jsme představili osvědčené nástroje a techniku včetně několika novinek – diamantové řezné kotouče, diamantové brusné a leštící kotouče i diamantové vrtáky. Na základě požadavků zákazníků jsme letos do stálého sortimentu zařadili diamantové kotouče 350×30 mm skladem.

Věříme, že s námi budete spokojeni i v následujícím roce. I nadále vám můžeme slíbit nabídku kvalitních diamantových nástrojů, profesionální poradenství při jejich výběru i rychlé dodávky k našim prodejcům.

Přejeme vám klidné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku!

Vaše diamantové nástroje GENT

Menu