Diamantová technika Brno, Vercajk Fest 2019

GENT
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Diamantová technika Brno, Vercajk Fest 2019
GENT diamantová technika Brno Vercajkfest

Stroje a především nástroje z oboru diamantová technika Brno uvidí již 10.5.2019 v areálu půjčovny a prodejny nářadí ADMIRA CZ, Podruhova 3, Brno-Líšeň.

Dne 10.5.2019 od 12:00 se diamantové nástroje GENT zúčastní dalšího ročníku festivalu nářadí v Brně – Vercajk Fest 2019. Stroje a nástroje z oboru diamantová technika Brno uvidí v místě, kde od letošního roku sídlí zavedená prodejna a půjčovna nářadí Brnofirma ADMIRA CZ, s.r.o.

Nové umístění prodejny Admira v Podruhově ulici č. 3, Brno-Líšeň vás překvapí dobrou dopravní dostupností i výhledem na Brno. Nejen během festivalu nářadí se můžete těšit na dobře zásobenou prodejnu, rychlý servis i ochotné a zkušené techniky. Předváděcí akce nářadí v Brně bude okořeněna také živou muziku. A také na vás čeká správně vychlazené pivo a šťavnaté stejky.

Během předváděcího dne VercajkFest 2019 bude k vidění, a pro zájemce také k vyzkoušení, řada elektrického nářadí světoznámých výrobců a příslušenství nejen pro elektrické nářadí. Ani letos nebudou chybět oblíbené profesionální diamantové nástroje GENT.

 

GENT diamantová technika Brno – VercajkFest 2019

Pokud vás zajímá diamantová technika Brno je místem, kde si přijdete v pátek 10.5.2019 na své. Představíme vám osvědčené nástroje a techniku, ale i řadu novinek. Vystavena zde bude podstatná část našeho sortimentu – diamantové řezné kotouče, diamantové brusné a leštící kotouče i diamantové vrtáky.

Ze sortimentu pro obkladače si zájemci budou moci vyzkoušet například tenký řezný diamantový kotouč na dlažbu do úhlové brusky (zvládne i velmi tvrdou slinutou), spolehlivé diamantové děrovky do dlažby, diamantové houbičky na finální úpravu hran obkladů a dlažeb i další dia nástroje pro obkladače. Poradíme vám, jak nejlépe vybrat diamantový kotouč na dlažbu a obklady.

Vyzkoušet bude možné také diamantové kotouče 350 mm. K dispozici bude vodou chlazená stolová pila na řezání stavebních materiálů. Poradíme vám například, jaký zvolit hospodárný kotouč na řezání zámkové dlažby a výrobků z betonu, čím řezat železobeton a kámen, jaký kotouč na řezání čedičové dlažby.

 

Těšíme se na vás v Brně! Již příští pátek 10.5.2019 od 12:00 – Podruhova 3.
GENT diamantová technika v Brně vám bude dispozici až do večerních hodin.

 

Diamantové nástroje GENT

Jsme rádi, že nás firma Admira CZ oslovila a těšíme se, že naše produkty z oboru diamantová technika Brno uvidí i letos.