Diamantové novinky 2024

Rádi bychom vám představili diamantové novinky GENT. K rozšíření nabídky diamantových nástrojů v roce 2024 opět došlo v různých kategoriích, zahrnujících nástroje pro řezání, vrtání i broušení. Níže uvádíme krátký přehled, více informací pak naleznete v odkazech na jednotlivé produkty.  Uvedené diamantové novinky můžete objednat a zakoupit u zvoleného prodejce diamantových nástrojů GENT.

Diamantové brusné kotouče na epoxidy 

diamantový brusný kotouč RINGO na epoxid

Nový diamantový brusňák RINGO rozšiřuje nabídku brusných kotoučů na epoxidy, polyuretany a další nátěry a povlaky, které je potřeba odstranit zejména z betonových ploch. Na tyto náročné povrchy jsou optimální vysoce účinné brusné kotouče s polykrystalickými diamanty PKD-ECO a PKD. Jsou ideální pro agresivní rychlé zbroušení plochy, nicméně masivní segmenty zanechávají na povrchu hlubší vrypy. Hodí se tedy na místa, která se budou dále upravovat. Občas je ale potřeba jemnějšího zbroušení povrchu. Nový brusný kotouč RINGO má  prstencové segmenty s diamanty v kovové vazbě. Tyto menší ring segmenty s ventilačními otvory vytvářejí více samostatných kontaktních bodů a snižují riziko přehřívání. Je alternativou pro diamantové kotouče TORNADO AB-ECO nebo TORNADO AB.


Diamantový řezný kotouč 76 mm

diamantový řezný kotouč 76 mm

V sortimentu diamantových kotoučů pro obkladače GENT přibyl také kotouč na dlažbu SD-UT v průměru 76 mm. Nyní je dostupný nejen s upínáním 22,23 mm pro úhlové brusky, ale i s vrtáním 10 mm pro mini nebo mikro-brusky různých výrobců. Využijete jej především pro rychlé a čisté řezání slinuté dlažby a velmi tvrdých obkladů. Ideální je pro vytváření malých přesných výřezů v keramických materiálech. Je osazen průběžným segmentem s jemným turbo drážkováním a neštípe.


Diamantový záhlubník

diamantový záhlubník M14 VacuFlex Original

Rozšíření řady VACUFLEX ORIGINAL, diamantové frézy a vrtáky pro obkladače, představuje malý šikovný diamantový záhlubník. Je to vlastně kuželová diamantová fréza, která si poradí s materiály jako jsou veškeré obklady, slinuté dlažby, kámen, sklolaminát a další. Má upínání M14, lze použít do každé úhlové brusky s tímto závitem na hřídeli. Vyráběn je stejnou technologií, tzn. diamantová zrna jsou na nosič připájena ve vakuu. Uspokojuje poptávku po možnosti úpravy či zahloubení již vyvrtaných otvorů.


Diamantový brusný kotouč 50 mm

diamantový brusný kotouč 50 mm na žulu

Kotouče řady SUPRA jsme doplnili o diamantový brusný kotouč 50 mm. Takto malý průměr je šikovný zejména při broušení v rozích, nebo na špatně přístupných místech. Lze jej použít i na dobrušování dna větších slepých otvorů. Upínání je M14, kotouček se upíná přímo na závit úhlové brusky. Dobře se uplatní při broušení žuly, kamene, betonu a dalších zejména tvrdých stavebních materiálů. Ocení jej tedy nejen kameníci, ale i další řemeslníci zabývající se broušením ve stavebnictví.


Diamantové nástroje GENT

Náš sortiment zahrnuje především diamantové nářadí pro řezání, broušení a vrtání různých materiálů. Zboží můžete objednat a zakoupit u zvoleného prodejce diamantových nástrojů GENT po celé České republice. Rychlé vyřízení objednávek a dodání zboží k vašemu prodejci je pro nás zásadní i v roce 2024. Vaše přání ohledně diamantových nástrojů nám můžete sdělit také jednoduše prostřednictvím níže uvedeného jednoduchého formuláře.

Nenašli jste u nás hledané diamantové nářadí?

Můžete nám navrhnout, které diamantové nástroje byste rádi viděli v sortimentu GENT.

Menu