Diamantové řezací kotouče GENT v novém obalu

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili nové obaly na diamantové řezací kotouče GENT.

Diamantové nástroje GENT jsou tradiční značkou, která si zakládá na kvalitě svých výrobků – ať už se jedná o diamantové řezací kotouče, diamantové brusné kotouče, diamantové vrtáky a další nástroje. Po téměř dvaceti letech přinášíme vylepšené obaly s upraveným vzhledem pro diamantové řezací kotouče. Zároveň také došlo k vylepšení užitných vlastností obalů. Nový vzhled je přehlednější a více dává vyniknout tomu podstatnému – tím jsou samozřejmě naše osvědčené profesionální nástroje. V průběhu měsíce října 2019 již můžete u prodejců potkat známé řezné dia kotouče GENT v nových obalech. Nový design se postupně projeví ve všech velikostech obalů. Změna probíhá postupně v závislosti na skladových zásobách původních obalů u německého výrobce.

Diamantové řezací kotouče GENT – obalový materiál

Nové obalové materiály pro naše řezací kotouče jsou papírové, stoprocentně recyklovatelné. Nepoužíváme laminaci, která by recyklaci obalu na diamantový kotouč ztěžovala. Uvědomujeme si důležitost odpovědného přístupu k životnímu prostředí. Nechceme přispívat ani k tvorbě dalšího zejména plastového odpadu ve světě ani v České republice. Přispíváme do systému sběru a recyklace obalových odpadů EKO-KOM.

Informace k používání diamantových řezných kotoučů

Na obale je hlavním údajem vnější průměr řezného disku. Kvalitní řezací diamantový kotouč by měl být správně označen. Proto přímo na diamantový řezací kotouč GENT (kde je to možné) gravírujeme všechny základní údaje včetně doporučených materiálů. Tím je pro vás výběr nejvhodnějšího diamantového řezacího kotouče snadnější a jeho používání bezproblémové a bezpečné. O způsobu značení se můžete blíže dočíst v odkazu: diamantové řezací kotouče – způsob označování
Každý řezací diamantový kotouč v balení také obsahuje tištěný český návod k použití, k dispozici je i on-line verze: diamantové řezací kotouče – návod k použití.

Řezací diamantové nástroje GENT jsou známé vysokým řezným výkonem, životností a ceněné především pro příznivý poměr ceny a kvality. Německá kvalita je pro nás samozřejmostí. Zároveň ale také vycházíme z dlouholetých zkušeností a potřeb českých zákazníků. V případě, že si s výběrem kotouče nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit – rádi vám pomůžeme. Využít můžete také našeho Rádce pro diamantové řezací kotouče.

Menu