Diamantové nástroje – novinky 2018

Rádi bychom vám představili novinky, které pro vás připravili Diamantové nástroje GENT. K rozšíření sortimentu došlo ve všech kategoriích výrobků, zahrnujících nástroje pro řezání, vrtání i broušení. Přehled hlavních letošních „diamantových novinek“ naleznete zde, v níže uvedeném krátkém představení, a také samozřejmě v jednotlivých kategoriích výrobků – katalog diamantových nástrojů GENT. Uvedené diamantové nástroje můžete objednat a zakoupit u zvoleného prodejce diamantových nástrojů GENT.

Diamantové brusné houbičky pro obkladače

diamantové nástroje, brusné houbičkyNovinkou v sortimentu Diamantové nástroje GENT jsou diamantové brusné houbičky pro obkladače, které slouží k ručnímu odstranění nerovností a drobných odštěpů vzniklých při řezání obkladů a dlažeb, kamene (i dalších materiálů), zabroušení hran skla, vyhlazení i případné zaoblení hran. Diamantové brusné houbičky jsou dodávány ve dvou zrnitostech diamantů. Diamantová brusná houba vám pomůže dosáhnout perfektního vzhledu opracovávaného materiálu, životnost je nesrovnatelně delší v porovnání s jiným brusivem.

[ultimate_spacer height=”20″ height_on_tabs=”” height_on_tabs_portrait=”” height_on_mob_landscape=”” height_on_mob=””]

Diamantový brusný kotouč pro obkladače

novinky GENT, brusný kotouč pro obkladačeV sortimentu Diamantové nástroje GENT nově naleznete také speciální diamantový brusný kotouč s vysokou koncentrací diamantových zrn pájených na ocelový nosič ve vakuu. Kotouč je určený zejména pro obkladače – ideální je k broušení hran a ploch obkladů a dlažeb, zabrušování kamene, ale lze jej také použít k broušení jiných stavebních materiálů a tvrdých plastů a sklolaminátu.

[ultimate_spacer height=”20″ height_on_tabs=”” height_on_tabs_portrait=”” height_on_mob_landscape=”” height_on_mob=””]

Diamantový brusný kotouč na beton 130 mm

novinky GENT, dia brusný kotouč 130 mmDalší novinku v sortimentu Diamantové nástroje GENT představuje diamantový brusný kotouč na beton, průměr 130 mm s upínáním 25 mm. Tento brusný kotouč na beton se svým atypickým průměrem výborně hodí do speciálních dia sanačních brusek 130 mm. V porovnání s obdobnými kotouči vyniká zejména příznivou cenou. Tento brusný kotouč s vysokým výkonem a dlouhou životností je určený na tvrdý vyzrálý beton, tvrdý kámen a další tvrdé stavební materiály.

[ultimate_spacer height=”20″ height_on_tabs=”” height_on_tabs_portrait=”” height_on_mob_landscape=”” height_on_mob=””]

Univerzální diamantový kotouč

novinky GENT, univerzalní řezný kotoučDo sortimentu Diamantové nástroje GENT patří i speciální univerzální diamantový kotouč. Tento univerzální řezný kotouč je osazen diamanty ve vysoké koncentraci, které jsou pájeny ve vakuu. Tento inovativní způsob výroby umožňuje univerzální řezání široké škály různorodých materiálů jedním kotoučem. Použitelný je téměř v každé situaci, kdy se nechcete nebo nemůžete zdržovat výměnou kotouče podle řezaného materiálu.

[ultimate_spacer height=”20″ height_on_tabs=”” height_on_tabs_portrait=”” height_on_mob_landscape=”” height_on_mob=””]

Diamantový kotouč pro řezání a srážení hran trubek

novinky GENT, diamantový kotouč na trubkyNově jsme do sortimentu Diamantové nástroje zařadili unikátní kotouč pro řezání a srážení hran trubek a rour v jednom pracovním kroku pomocí úhlové brusky. Jedna část kotouče rouru odřezává a druhá ji následně zabrušuje pod úhlem. Tento speciální diamantový kotouč je především určen na řezání a broušení plastových trubek (KG, HT), sklolaminátových trubek, a pokud je potřeba, zvládne také řezání kameninových rour, betonových i litinových rour.

[ultimate_spacer height=”20″ height_on_tabs=”” height_on_tabs_portrait=”” height_on_mob_landscape=”” height_on_mob=””]

Sady diamantových vrtáků do dlažby

novinky GENT, sada vrtáků pro obkladačeNově naleznete v sortimentu Diamantové nástroje GENT oblíbené diamantové vrtací korunky do dlažby ve dvou zvýhodněných sadách, složených na základě četných přání obkladačů. Speciální diamantové vrtáky do dlažby, které se v posledních letech staly opravdovým hitem, lze používat zcela za sucha, provrtají i tu nejtvrdší keramickou dlažbou, včetně slinutých dlaždic gres porcellanato, taurus, kentaur a dalších. Oblíbené děrovky do dlažby můžete samozřejmě nadále zakoupit i jednotlivě.

Nabízený sortiment zahrnující především diamantové nástroje pro řezání, broušení a vrtání stavebních materiálů budeme i nadále rozšiřovat podle přání vás, zákazníků diamantových nástrojů GENT. Zboží můžete objednat a zakoupit u vybraného prodejce diamantových nástrojů GENT po celé České republice. Rychlé vyřízení objednávek a dodání zboží k vašemu prodejci je pro nás prioritou – chceme, abyste mohli naše profesionální diamantové nástroje GENT pro svoji práci používat co nejdříve. Vaše přání ohledně diamantových nástrojů nám můžete sdělit také jednoduše prostřednictvím níže uvedeného jednoduchého formuláře.

Nenašli jste u nás hledané diamantové nástroje?

Můžete nám navrhnout, které diamantové nástroje byste rádi viděli v sortimentu Diamantové nástroje GENT.