GENT diamant – vánoční provozní doba 2018

Vážení zákazníci, přestože budou mít diamantové nástroje GENT v období od 24.12.2018 do 1.1.2019 zavřeno, můžete nás v naléhavých případech zastihnout na našich telefonech a emailu (jsou uvedené v kontaktech GENT diamant).

diamant gent - vánoční přání

Za úspěšný letošní rok vděčíme stále většímu počtu spokojených zákazníků po celé České republice i v zahraničí. Jsme rádi, že si kvalitní diamantové nástroje cestu k vám nacházejí prostřednictvím sítě našich odborných prodejců GENT, u kterých můžete profesionální “diamant” zakoupit. My jsme připraveni vám poradit s používáním i s výběrem toho nejvhodnějšího nástroje pro vaši práci – co nejsnazší a hospodárnou. Řadu informací se dozvíte přímo z našich stránek. Píšeme pro vás spoustu článků o diamantových nástrojích, mnoho zákazníků při rozhodování ocenilo například náš článek Jak vybrat diamantový kotouč.

Jsme rádi, že jsme i v letošním roce mohli být partnerem soutěže Obkladačská naděje pořádané Cechem obkladačů a těšíme se na další ročník. Dobrých řemeslníků není nikdy dost a podporu těchto oborů považujeme za důležitou. Nedílnou součástí našeho sortimentu jsou diamantové nástroje pro obkladače, které jsme darovali soutěžícím učňům.

Tak jak jsme slibovali na konci minulého roku, GENT diamant letos představil řadu „diamantových novinek“. Náš sortiment rozšířily další nové diamantové nástroje pro řezání, vrtání i broušení. Vždy se pro vás snažíme mít osvědčený a dostupný sortiment skladem.

Staráme se především o to, aby vám diamantové nástroje perfektně fungovaly. I letos vidíme, že nabízet kvalitní nástroje, profesionálně poradit při jejich výběru a zajistit jejich rychlé dodání se vyplácí.

S dalšími náměty a připomínkami se můžete obracet na své prodejce nebo přímo na nás. Pokud vám naše diamantové nástroje GENT také dobře slouží, budeme mít radost, když nám o tom třeba i krátce napíšete.

 

Velice si vážíme přízně, kterou jste nám v roce 2018 věnovali, a přejeme vám klidné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.

Vaše diamantové nástroje GENT