GENT dia nástroje – Vánoce 2023, otevírací doba

Vážení zákazníci, dia nástroje GENT budou mít v období od 23.12.2023 do 1.1.2024 zavřeno. Můžete nás ale v naléhavých případech zastihnout na našich telefonech a emailu (jsou uvedené v kontaktech). Po telefonické dohodě jsme schopni dia nástroje expedovat i mezi svátky.

Velmi si vážíme přízně, kterou jste nám v roce 2023 věnovali. Budeme rádi, pokud nás podpoříte i v letech dalších!
Děkujeme všem zákazníkům i prodejcům diamantových nástrojů GENT. Díky nim si naše diamantové nástroje nacházejí cestu k širokému okruhu spokojených uživatelů v České republice i v zahraničí.

dia nástroje GENT přejí krásné Vánoce 2023

GENT dia nástroje – co přinesl rok 2023

Ceny diamantových nástrojů se nám podařilo udržet na uzdě i přes nepříznivé ekonomické vlivy – vysokou inflaci i zvýšené náklady. Řada velkých hráčů a cizích nadnárodních značek v posledních letech radikálně navyšovala prodejní ceny svých výrobků, dokud zákazníci platí. Naproti tomu diamantové nástroje GENT za poslední 4 roky nezdražily ani o 5%! Vše jsme zvládli za cenu vlastních úspor a co nejlepší logistiky. Vážíme si našich zákazníků a věříme, že tento přístup ocení. Náš úspěch stavíme na dlouhodobé férové spolupráci již déle než 20 let.

 

V letošním roce došlo k poměrně výraznému rozšíření sortimentu v různých kategoriích výrobků, zahrnujících nástroje pro řezání, vrtání i broušení. Píšeme o tom v článku Diamantové nářadí 2023. Naše kotouče do blokové pily jsme rozšířili o diamantový kotouč 1000 mm jumbo.

I v tomto roce jsme byli partnerem soutěže Obkladačská naděje pořádanou Cechem obkladačů ČR. Místem konání bylo Školící centrum RAKO. Při této příležitosti jsme představili některé letošní vychytávky pro obkladače, jako kupříkladu diamantové lamelové kotouče na začištění hran dlažby, kamenické rohy. Další přestavenou novinkou byl také brusnořezný kotouč – jolly edge. Ocení jej zákazníci, kteří vyžadují jeden univerzální kotouč na řezání i broušení obkladů i dlažeb.

 

Věříme, že s námi budete spokojeni i v následujícím roce. I nadále vám můžeme slíbit nabídku kvalitních diamantových nástrojů, profesionální poradenství při jejich výběru i rychlé dodávky k našim prodejcům. Vždy se snažíme, abyste na stránkách www.gent.cz našli co nejvíce užitečných informací o diamantových nástrojích.

Přejeme vám klidné a příjemné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku!

Vaše dia nástroje GENT

Menu