Vrtání do asfaltu

diamantové korunky na vrtání asfaltuHledáte do své jádrové vrtačky kvalitní nástroj na vrtání do asfaltu? Máme pro vás řešení.

Řešením je profesionální diamantový jádrový vrták na asfalt, skladem jsou vybrané průměry vrtací korunky. Standardní pracovní délka pro diamantové vrtáky na asfalt je 450 mm. V případě zájmu vám ale bez problému na zakázku dodáme vrtací diamantové korunky i jiné délky.

Pokud budete mít o diamantové korunky na vrtání do asfaltu zájem, rádi vám s výběrem poradíme a doporučíme prodejce diamantových nástrojů ve vašem okolí.

Chcete nabídku na vrtací korunky na asfalt?

Obraťte se na naše odborníky, kteří Vám nabídnou diamantový jádrový vrták na asfalt podle Vašich potřeb. Služba je pro Vás zcela nezávazná a zdarma.

vrtání do asfaltu pomocí diamantové korunkyCo je jádrové vrtání do asfaltu a dalších materiálů

Jádrové vrtání je vrtání přesných kruhových otvorů pomocí diamantové diamantové jádrové vrtací korunky. Takto lze provádět vrtání do asfaltu, betonu, železobetonu, zdiva, kamene i dalších materiálů. Záleží na tom, jaký diamantový jádrový vrták zvolíme. O různých typech diamantových vrtáků píšeme také v článku Výběr diamantové vrtací korunky.

Pomocí jádrového vrtání se vytváří především prostupy stavební konstrukcí pro potrubí, kanály nebo kabely. Využívá se také pro vrtání otvorů pro kotvení. Jádrovým vrtáním se provádějí také zkušební vrty a sondy. Jádrové vrtání asfaltu se například také využívá k ověření kvality konstrukcí vozovek. Vrtání diamantem umožňuje třeba ověření tloušťky jednotlivých konstrukčních vrstev vozovky.

Zkušební jádrové vrty, vrtání do asfaltu

Diamantový jádrový vrták na asfalt se často používá na průzkumné vrty. Pomocí vrtné soupravy pro zkušební jádrové vrty a diamantové korunky se odebere vzorek. Vzorkování probíhá tak, že se do asfaltu vyvrtá diamantovou korunkou otvor a vyjme se zbylé jádro požadovaných rozměrů. Jádro z vrtání asfaltu pak slouží jako válcové zkušební těleso. Na něm je pak možné provést zkoušky a posoudit jednotlivé vrstvy vozovky. Tyto zkoušky a kontroly provádí certifikovaná zkušebna.

Repase jádrových vrtáků

Použité nepoškozené diamantové vrtáky na asfalt je možné renovovat. Předpokladem je, že stěny tubusu nesmí být vrtáním příliš ztenčené. Repase jádrových vrtáků provádíme pájením natvrdo, osazením nových diamantových segmentů na asfalt. Stejně tak lze volbou vhodných segmentů zrepasovat i vrtáky na jiné materiály. Více dočtete ve výše uvedeném odkazu.

vrtání asfaltu pomocí diamantové korunky na asfalt a jádrové vrtačky
Menu