Obkladačská naděje 2018

GENT
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Obkladačská naděje 2018

Po roce se opět koná učňovská soutěž Obkladačská naděje 2018. Tentokrát připadl termín na 10. až 11.4. dubna 2018. Letošní ročník, který je již třináctým v řadě, hostí tentokrát Ostrava – Střední škola stavební a dřevozpracující.

Obkladačská naděje je soutěž mladých obkladačů (žáci třetího ročníku oboru 36-67-H/01 Obkladač), která je pravidelně pořádána Cechem obkladačů ČR. Cílem soutěže je zviditelnit a popularizovat profesi obkladače. Pro obkladače učně je připraven krátký test teoretických znalostí, ale především budou muset prokázat své praktické dovednosti a zručnost při obkládání soutěžní „koupelny“ podle zadání. Hodnotícími kritérii pro obkladače bude dodržení rozměrů daných výkresem, technologický postup při obkládání, kvalita provedení obkladačské práce a samozřejmě i dodržování bezpečnosti práce. V letošním celostátním kole soutěže Obkladačská naděje 2018 bude soutěžit sedm týmů.

Diamantové nástroje GENT i letos rádi podpoří soutěž věcnými cenami pro obkladače jako jsou například diamantové kotouče na řezání dlažby a obkladů, diamantové vrtáky do dlažby a další kvalitní nástroje pro obkladače, které úspěšně používají profesionálové napříč Českou republikou.

 

Obkladačská naděje 2018 - diamantové nástroje pro obkladače

Držíme palce všem účastníkům soutěže Obkladačská naděje 2018!

Diamantové nástroje pro obkladače GENT