Vánoce 2017 – provozní doba

Vážení zákazníci, diamantové nástroje GENT mají v období od 27.12.2017 do 29.12.2017 zavřeno. V naléhavých případech nás ale přesto zastihnete na našich telefonech a e-mailu (naleznete je uvedené v kontaktech).

diamantové nástroje GENT přejí krásné Vánoce 2017Děkujeme vám za přízeň, kterou jste nám v roce 2017 věnovali, a přejeme vám krásné Vánoce a vše nejlepší v novém roce.

Především díky vám byl pro diamantové nástroje GENT tento rok úspěšný. Jsme rádi, že jsme vám v řadě případů mohli pomoci s výběrem správného diamantového kotouče a dalších nástrojů, které vám dodávají naši odborní prodejci diamantových nástrojů. I díky nim profesionální diamantové nástroje GENT s důvěrou používá stále více zákazníků po celé České republice. Naše vytrvalá snaha o kvalitní a dostupný sortiment skladem, stejně tak jako bleskurychlé dodávky k našim zákazníkům, budou i v příštím roce pokračovat.

Sortiment diamantových nástrojů a služby s ním spojené chceme nadále rozvíjet. V tomto rozvoji nám velmi pomáhá zpětná vazba od vás, uživatelů diamantových nástrojů, na jejímž základě upravujeme, doplňujeme a rozšiřujeme sortiment GENT – diamantové nástroje. S náměty a připomínkami se můžete obracet na své prodejce nebo přímo na nás. Pokud vám naše diamantové nástroje GENT dobře slouží, budeme také rádi, když nám o tom krátce napíšete.

Vaše diamantové nástroje GENT