Diamantové kotouče Brno – VercajkFest

GENT
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Diamantové kotouče Brno – VercajkFest

Dne 21.9.2018 se diamantové nástroje GENT zúčastnily velkého předváděcího dne nářadí a nástrojů v Brně. Pozvala nás prodejna a půjčovna nářadí Brno – firma ADMIRA CZ, s.r.o., která první ročník tohoto festivalu nářadí nazvaného „VercajkFest“ pořádala. K vidění, a pro zájemce také k vyzkoušení, byla řada elektrického nářadí renomovaných výrobců, nápadité příslušenství nejen pro elektrické nářadí a nechyběly samozřejmě ani oblíbené profesionální diamantové nástroje GENT. Naše diamantové kotouče Brno zná, ale takovou velkou prezentaci jsme zde dělali poprvé.

VercajkFest – diamantové nástroje v Brně

Návštěvníci si tak mohli prohlédnout náš rozsáhlý sortiment a v případě zájmu vyzkoušet diamantové řezné kotouče (například extra tenký řezný diamantový kotouč na tvrdou dlažbu), diamantové brusné kotouče, diamantové leštící kotouče i diamantové vrtáky. Velkému zájmu se těšili právě diamantové vrtací korunky. A to nejen ty velké na jádrové vrtání betonu a železobetonu, ale i speciální děrovky na vrtání do dlažby. Vrtání dlažeb, které jsou extra tvrdé (slinuté) umí potrápit i profesionální obkladače, natož kutila. Spolehlivým řešením jsou právě diamantové vrtáky pro obkladače GENT, připravili jsme pro vás také návod Jak vrtat obklady a dlažby.

diamantové kotouče brno - vercajkfest 2018

Diamantové nástroje GENT navštívili VercajkFest 2018 v Brně, který uspořádala firma Admira CZ – prodejna a půjčovna nářadí.

VercajkFest – o návštěvníky bylo skvěle postaráno

Kromě předváděných strojů prodejna nářadí ADMIRA Brno přichystala pro návštěvníky festivalu VercajkFest perfektní pohoštění, vůně grilovaných stejků se nesla široko daleko. Ten, kdo nemusel řídit, se mohl osvěžit dobře vychlazeným pivem. Ale ani abstinenti a šoféři nepřišli zkrátka. Vše bylo podtrženo slunečným počasím, které snad měla půjčovna nářadí v Brně objednané na míru.

Když utichlo výkonné elektrické nářadí a diamantové nástroje, chopil se nástrojů hudebních brněnský kvintet TyJáTrio. Výstavní plochou, kterou půjčovna nářadí v Brně disponovala, se nesly příjemné tóny šansonu, gypsy, swingu a dalších hudebních stylů. Všichni hudebníci a zejména zpěvačka z úžasným hlasem si nás podmanili a připravili pro návštěvníky festivalu skvělý hudební zážitek. Návštěvníci prvního ročníku akce VercajkFest si tak po celodenní prezentaci nástrojů a nářadí v Brně mohli vychutnat i pohodový páteční večer.

Děkujeme za pozvání na VercajkFest 2018. Věříme, že naše diamantové kotouče Brno na této akci uvidí i v dalších letech.

vercajkfest - diamantove nastroje v Brne GENT

Diamantové kotouče Brno

diamantové kotouče v Brně u admira-naradi.cz

Naše diamantové kotouče v Brně můžete zakoupit mimo jiné také v eshopu admira-naradi.cz, kam se dostanete kliknutím na tuto fotografii.

Jsme rádi, že se firma Admira CZ zařadila mezi naše prodejce diamantových nástrojů. Pokud tedy sháníte profesionální diamantové kotouče v Brně, určitě stojí také tato prodejna, půjčovna a opravna nářadí Brno za návštěvu. S výběrem Vám zde poradí ochotní a zkušení profíci.

Znáte diamantové nástroje GENT?

Na českém trhu se se značkou „diamantové nástroje GENT“ můžete setkat již déle než patnáct let. Za tuto dobu si výrobky GENT získaly oblibu a mnoho spokojených zákazníků po celé České republice. Sortiment  zahrnuje diamantové řezné kotoučediamantové brusné kotoučediamantové leštící kotoučediamantové vrtáky a segmenty i další diamantové nástroje pro nejširší spektrum stavebních materiálů i pro úzce specializované obory.